Сімейне право

Конфлікти в області сімейного права – дуже делікатна сфера, пов’язана з особистими переживаннями, гострими емоціями. Адвокат не тільки взаємодіє з органами влади. Він виступає посередником між конфліктуючими сторонами, допомагає уникати неприємних зустрічей, непотрібних зіткнень.

Спеціалізація і досвід в цій сфері важливі не тільки для юридичної успіху. Досвідчений фахівець з питань сімейного права допомагає клієнту пережити складний життєвий період з мінімальними психологічними втратами


За допогою сімейного адвоката звертайтесь:
+38 (099) 701-68-00

Найвідоміший сімейний договір – шлюбний. Однак спектр можливостей в складанні таких документів набагато ширше. Члени сім’ї можуть регламентувати майже будь-які сфери своїх взаємовідносин. Сімейний кодекс України передбачає кілька видів таких договорів. Вони стосуються надання змісту, місця проживання, змісту та участі у вихованні дітей того з батьків, хто проживає окремо, порядку користування нерухомістю та інших питань. Найчастіше вони регламентують життя після розлучення.

Підписання договору допомагає уникнути конфліктів. Сторони заздалегідь обумовлюють всі можливі варіанти дій і обмежують власну свободу, надаючи один одному гарантії. Завдання адвоката скласти договір так, щоб він

  • захищав інтереси клієнта,
  • вирішував сімейний конфлікт по суті,
  • юридично коректно висловлював інтереси всіх сторін,
  • не суперечив законодавству.

Існує упередження, що сімейні відносини мають визначатися взаємною любов’ю членів сім’ї, їх совістю, довірою, а не підписаними договорами. Ми вважаємо, що одне не суперечить іншому. Здатність заздалегідь домовлятися, давати один одному гарантії, ніяк не виключає любові і віри в порядність близької людини. Договір висловлює прагнення і готовність членів сім’ї зберігати хороші відносини в довгостроковій перспективі. Заради цього вони готові обмежувати свою свободу.За допомогою сімейного адвоката звертайтесь:
+38 (099) 701-68-00