Сімейне право

Конфлікти в області сімейного права – дуже делікатна сфера, пов’язана з особистими переживаннями, гострими емоціями. Адвокат не тільки взаємодіє з органами влади. Він виступає посередником між конфліктуючими сторонами, допомагає уникати неприємних зустрічей, непотрібних зіткнень.
Спеціалізація і досвід в цій сфері важливі не тільки для юридичної успіху. Досвідчений фахівець з питань сімейного права допомагає клієнту пережити складний життєвий період з мінімальними психологічними втратами
За допогою сімейного адвоката звертайтесь: +38 (099) 701-68-00
Найвідоміший сімейний договір – шлюбний. Однак спектр можливостей в складанні таких документів набагато ширше. Члени сім’ї можуть регламентувати майже будь-які сфери своїх взаємовідносин. Сімейний кодекс України передбачає кілька видів таких договорів. Вони стосуються надання змісту, місця проживання, змісту та участі у вихованні дітей того з батьків, хто проживає окремо, порядку користування нерухомістю та інших питань. Найчастіше вони регламентують життя після розлучення.
Підписання договору допомагає уникнути конфліктів. Сторони заздалегідь обумовлюють всі можливі варіанти дій і обмежують власну свободу, надаючи один одному гарантії. Завдання адвоката скласти договір так, щоб він
- захищав інтереси клієнта,
- вирішував сімейний конфлікт по суті,
- юридично коректно висловлював інтереси всіх сторін,
- не суперечив законодавству.
Існує упередження, що сімейні відносини мають визначатися взаємною любов’ю членів сім’ї, їх совістю, довірою, а не підписаними договорами. Ми вважаємо, що одне не суперечить іншому. Здатність заздалегідь домовлятися, давати один одному гарантії, ніяк не виключає любові і віри в порядність близької людини. Договір висловлює прагнення і готовність членів сім’ї зберігати хороші відносини в довгостроковій перспективі. Заради цього вони готові обмежувати свою свободу.
РОЗЛУЧЕННЯ
- Розірвання шлюбу в суді,
- Розірвання шлюбу без присутності клієнта,
- Розірвання шлюбу з іноземцем.
СПОРИ ПО ДІТЯМ
- Визначення місця проживання дитини,
- Встановлення графіку побачень,
- Позбавлення батьківських прав,
- Усиновлення дитини,
- Зміна прізвища дитини,
- Дозвіл на виїзд дитини за кордон,
- Оспорювання батьківства
- Супроводження отримання спадщини,
- Отримання додаткового строку для прийняття спадщини,
- Усунення від права на спадкування,
- Оскарження заповіту,
- Визнання права власності на спадщину через суд.