Податковi спори

Хочеш миру з податкової – готуйся до суду. І краще звертатись – відразу після першого сигналу про перевірку або письмового запиту. Це як у випадку з раковими пухлинами: при ранній діагностиці – 100% успіх у лікуванні. І силами бухгалтерів тут не обійтися.
Як мінімізувати ризик податкових спорів? Що робити, якщо проблема вже виникла? У вирішенні обох завдань вам готові надати допомогу фахівці Адвокатського Об’єднання «Legard».
За вашим запитом ми можемо виділити та опрацювати перелік податкових уразливостей Вашого бізнесу. В рамках практики з вирішення податкових спорів нами надаються такі послуги:
(НН/ РК): оцінка підстав відмови в реєстрації ПН/ РК, оскарження такої відмови в адміністративному та/ або судовому порядку.
збір та подача документів до відповідної комісії ДПС та/ або до суду.
податкових повідомлень-рішень (ППР), податкових вимог, наказів про призначення перевірок, анулювання реєстрації платника єдиного податку (ЄП), податкової застави та арешту майна/ коштів.
підготовка документації до перевірки, інструктаж для керівництва та персоналу стосовно поведінки в ході перевірки, виїзд та присутність фахівця на перевірці, підготовка заперечень на акт перевірки.
(за статтею 212 КК): представництво інтересів в ході досудового розслідування та судового розгляду;
(ТЦО) в адміністративному та судовому порядку.
помилково та/ або надміру сплачених податкових зобов’язань: відшкодування ПДВ, повернення авансових платежів і так далі.
аналіз первинної документації на відповідність вимогам закону, експертиза податкових ризиків господарських операцій, підготовка відповідей на запити податкової служби, надання усних та письмових висновків на підставі документів з оподаткування.
КРИТЕРІЇ РИЗИКОВАНОСТІ ПЛАТНИКА ПДВ (ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 11.12.2019 Р. № 1165 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКІВ З ПИТАНЬ ПРИЗУПИНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ/ РОЗРАХУНКУ КОРИГУВАННЯ В ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ”)
- Суб’єкт господарювання зареєстрований на підставі недійсних (втрачених, загублених) або підроблених документів.
- Після реєстрації суб’єкт господарювання переданий (оформлений) у володіння чи управління неіснуючим, померлим, безвісти зниклим особам.
- Фізичні особи, які здійснили реєстрацію платника податків, не мали наміру здійснювати фінансово-господарську діяльність.
- Реєстрація/ фінансово-господарська діяльність проводиться без відома й згоди засновників та призначених у законному порядку керівників.
- Відсутні відкриті рахунки в банківських установах, крім рахунків в органах Казначейства.
- Не представлялася податкова звітність за два останні звітні періоди.
- Не представлялася фінансова звітність за останній звітний період.
- Контролюючим органом отримана певна податкова інформація.
Приклади формулювань «податкової інформації»:
Кожну проблему легше попереджати, ніж вирішувати, ми готові надати вам ефективну юридичну допомогу, як до виникнення податкового спору, так і на будь-якому етапі його розвитку.